„KÜPSISTE“ POLIITIKA

Osaühing Klavis (edaspidi „Meie“) kasutab oma veebilehel vineerimaailm.ee (edaspidi „Veebileht“) „küpsiseid“.

Järgnevalt Me selgitame, millised „küpsiseid“ Me kasutame, miks Me seda teeme, kuidas see muudab Teie poolt Veebilehe kasutamist mugavamaks, kuidas „küpsiseid“ kustutada ja nende kasutamist piirata või keelata. 

„Küpsised“ on väikesed tekstifailid, mis salvestuvad veebilehe külastaja seadmesse ja mille üldine eesmärk on Veebilehe nõuetekohase toimimise tagamine ja Teie kasutusmugavuse parandamine

Me võime kasutada järgnevaid kolmandate osapoolte „küpsiseid“:

Google „küpsised“ võimaldavad Meil suunata Teile reklaame ja mõõta taoliste reklaamide efektiivsust.

Google Analytics „küpsised“ – kasutame Veebilehe liikluse analüüsimiseks, et analüüsida, kas tegemist on uue või naasva külastajaga, mis Veebilehe alamlehti külastatakse, kui kaua Veebilehel ollakse ja kust külastajad meie Veebilehele tulevad. Sedalaadi info on Meile oluline selleks, et paremini aru saada Veebilehe külastajate käitumisest ja parandada Veebilehe külastajate kasutajakogemust. 

Facebook Pixels „küpsised“ – kasutame Facebook.com ja vahelise Veebilehe liikluse analüüsimiseks, et analüüsida, kas tegemist on uue või naasva külastajaga, mis Veebilehe alamlehti külastatakse, kui kaua Veebilehel ollakse ja kust külastajad meie Veebilehele tulevad. Sedalaadi info on Meile oluline selleks, et paremini aru saada Veebilehe külastajate käitumisest ja parandada Veebilehe külastajate kasutajakogemust. 

Meie Veebilehe külastajana on Teil võimalik oma soovi kohaselt „küpsiste“ salvestumist oma seadmesse keelata või piirata. Samuti saate kõik „küpsised“, mis on seni Teie seadmesse salvestunud, ära kustutada. Selleks tuleb Teil muuta oma isiklikke veebilehitseja privaatsusseadeid. Samas ei pruugi keelatud või piiratud „küpsiste“ korral kõik Veebilehe funktsionaalsused töötada.

Kui Teil on küsimusi või vastuväiteid „küpsiste“ kasutamisega seoses siis palun kirjutage meile ekiri aadressile info@vineerimaailm.ee

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.