Firmast

Vineerimaailmal on kogemusi vineermaterjali turul juba üle 20 aasta. Meil saab vineeri nii tahvlitena kui ka tükkidena väiksemateks projektideks. Oleme Wild Tile seinapaneelide ametlik müügiesindaja.

Tahame olla innovatiivseim tööandja ja pakkuda oma klientidele terviklahendusi eristudes teeninduskvaliteediga. Läbi süsteemse ja eesmärgistatud juhtimise saavutada pidevat kasvu ning jätkusuutlikust.

Guido Taliaru, Klavis OÜ omanik

Lisaks vineeri hulgimüügile tahame tutvustada vineeri mitte ainult tööstuses vajalikuna, vaid ka disainis ning sisearhitektuuris armastatud materjalina. Meie meeskond on hoolikalt valitud, et tagada personaalne klienditeenindus. Sealjuures on loonud jätkusuutlik koostöö tarnijatega võimaluse usaldusel põhinevateks kliendisuheteks.

Anna Tammemäe, Klavis OÜ müügi –ja turundusjuht

Latvijas Finieris

Latvijas Finieris on Euroopa suurim ja üle maailma tunnustatud vineeri tootja ning omab üheksat tehast neljas erinevas riigis.  Vineerimaailm on Latvijas Finierise ametlik esindaja Eestis.

Kohila Vineer

Kohila Vineer on 2011. aastal asutatud ja Latvijas Finieris gruppi kuuluv tütarettevõte. Peamiseks põhitegevusalaks on kasespooni ja - vineeri tootmine ning tootearendus. Kohila Vineer on Latvijas Finieris grupi kõige uuema tehasega ning tõenäoliselt ka kõige moodsaima sisseseadega vineeritehas Euroopas. Vineerimaailm on Kohila Vineeri ametlik müügiesindaja.

Ajalugu

  • Klavis OÜ on 1996. aastal alguse saanud pereettevõte. Toona oli tegevuskohaks Viljandi ja peamiseks äriks niiskus- ja veekindla vineeri maaletoomine Lätist. Nõudluse suurenemise ja äri laienemise tõttu koliti 2000 aastal Tallinnasse.
  • 2001. aastal sai Klavis tunnustatud "Latvijas Finieris" esindajaks Eestis. Samal ajal vineeri populaarsus siseviimistlusmaterjalina üha kasvas.
  • 2005. aastal alustati ka eritellimusmööbli, seina- ja laepaneelide, siseuste ja aknalauade tootmist ning koliti Saku valda Tänassilma Tehnoparki.
  • 2010. aastal võttis Klavis OÜ kasutusele Vineerimaailma brändi.
  • 2016. aastal laienes Vineerimaailma Jälgimäe ladu ning lisandus uus veelgi suurem Sinikivi ladu. Kokku on laopinda Vineerimaailmal enam kui 3000m2.
  • 2017. aastal sai Vineerimaailmast vineerist seina- ja laepaneelide brändi Wild Tile ametlik müügiesindus.

Kliendid meist

Oleme Klavisega teinud väga pikka aega koostööd ja hindame seda kõrgelt. Igal aastal viime läbi meile olulisemate tarnijate, keda on 20 ringis, hindamise. Hindame näiteks partneri hinnaklassi, tarnija tähtsust, tarnekiirust ja -tähtaegu ning toodete kvaliteeti. Eelmisel aastal oli Klavis selles pingereas teisel kohal, eelnevatel aastatel on koht olnud samuti kõrge.
Ain Antons, Respo Haagised AS
Meie koostöö Klavisega on kestnud juba üle 10 aasta. Kasutame erinevad vineere valuvormide valmistamiseks. Koostöö on sujunud hästi, oleme partneriga rahul. Sellest annab märku ka meie firmade vahel regulaarselt toimuvad kohtumised korvpalliplatsil.
Jaan Luts, AS Tartu Maja Betoontooted