Firmast

Tänapäev

2010. aastal Klavis OÜ võttis kasutusele Vineerimaailm brändi.

Vineerimaailmast saab vineeri nii tahvlitena, detailidena kui ka omanäolise vineermööblina.

Tänu kaasaegsetele tootmisseadmetele pakub firma erinevaid teenuseid - lihtsast lahtilõikusest, keeruka erilõikuse, freesimise, puurimise, graveerimise, perforeerimise ja viimistlemiseni välja.

Meedia

EAS

Perioodil 1.03.2015 kuni 1.05.2015 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel ellu projekt „Hinnaarvutusmudeli loomine”. Projekt sai tuge EAS-i Innovatsiooniosakute toetusmeetmest.

Ajalugu

Klavis Vineerimaailm on alguse saanud 1996 aastal pereettevõtmisest nimega Klavis OÜ. Toona oli tegevuskohaks Viljandi ja peamiseks äriks niiskus- ja veekindla vineeri maaletoomine Lätist. Nõudluse suurenemise ja äri laienemise tõttu koliti 2000 aastal Tallinnasse.

2001. aastal sai Klavis tunnustatud "Latvijas Finieris" esindajaks Eestis. Samal ajal vineeri populaarsus siseviimistlusmaterjalina üha kasvas. 2005 aastal alustati ka eritellimusmööbli, seina- ja laepaneelide, siseuste ja aknalauade tootmist ning koliti Saku valda Tänassilma Tehnoparki. Siin vineeriga kujundatud hubases esinduses võetakse kliente vastu tänaseni.

Oleme Klavisega teinud väga pikka aega koostööd ja hindame seda kõrgelt. Igal aastal viime läbi meile olulisemate tarnijate, keda on 20 ringis, hindamise. Hindame näiteks partneri hinnaklassi, tarnija tähtsust, tarnekiirust ja -tähtaegu ning toodete kvaliteeti. Eelmisel aastal oli Klavis selles pingereas teisel kohal, eelnevatel aastatel on koht olnud samuti kõrge. Ain Antons, Respo Haagised AS
Meie koostöö Klavisega on kestnud juba üle 10 aasta. Kasutame erinevad vineere valuvormide valmistamiseks. Koostöö on sujunud hästi, oleme partneriga rahul. Sellest annab märku ka meie firmade vahel regulaarselt toimuvad kohtumised korvpalliplatsil. Jaan Luts, AS Tartu Maja Betoontooted