Innovatiivsed ideed, kuidas mahutada jõulud kaasaegsesse interjööri

Kuigi kuusepuu ja jõulutäht teevad alati meie meeltele pai, on tänapäeval kodusid, kuhu need hästi ei sobitu. Lisaks tekib hulgaliselt jama juurde. Kuhu see kuusk jaanuaris panna? Kes suusareisi ajal jõulutähte kastab? Igal aastal samad värvid, tahaks midagi uut… Vaata, mida lahedat saaks vineerist teha.

Jõulukuusk vineerist jääkidest

Sellise materjali saad Vineerimaailmast mõne euro eest. Natuke sättimist ja linnakorteri kuusk valmis. Tore tegevus isa-poja jõulutöötuppa. Vihje: kleebi okste külge pesupulgad ja saad riputada vineerikuuse külge kingitusi või häid soove.

Vaata lähemalt SIIT

Universaalne mitmeilmeline kuusk

 Kui tahad aga veelgi vunki juurde panna ja oma terrassile või maakoju püsiva kuuse ehitada, siis vaata seda videot. Muidugi aega peab pisut rohkem olema ja mõni tööriist ka käepärast. Tulemus seevastu on tõeliselt lahe.

Vaata protsessi 

Jõulukuusk-küünlajalg

Vineerist jõulupuul võib olla ka mitu funktsiooni. Näiteks jõulupuu-küünlajalg. Siinkohal siiski hoiatus, et väikeste laste ja koduloomadega peredel pole vast mõtet riskida. Samas teisalt sellist jõulumeeleolu tahaks oma modernse sisekujundusega koju küll.

Vaata lähemalt SIIT

Kuusevineerist jõulukuusk

Kuusevineerist saad aga meisterdada iseloomuga puu. Muuhulgas on sellise naturaalse kuusega sinu kodus jõulumeeleoluga hästi harmoneeruv värske puidu lõhn ning kuuse saad jaanuaris kokku pakkida. Järgmisel aastal võid väikese uuenduskuuri abil näiteks värvi lisada.

Vaata lähemalt SIIT

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.