Ideede nurk

Sel aastal teistmoodi jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama.

Loe edasi »

Mitte ainult voodipeats...

Kui sinu magamistuba vajab värskendust, siis annab voodipeatsi meisterdamine kindlasti toale uue hingamise ja väljanägemise kerge vaevaga. Üldiselt on voodipeatsid valmistatud vineerist või puidust, kuid reeglina alati peidetud erinevate vatiinide, poroloonide ja kangaste või värvikihi alla. Kui sooviksid tuba isikupärasemaks muuta, siis ära peida vineeri kordumatut mustrit ja naudi puidu soojust toas. Siin on sulle mõned ideed kokku korjatud.

Loe edasi »

Kas risk on seda väärt?

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks, samuti ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisusele võib liuguks täita ka sisekujunduselemendi rolli ning sobib hästi kitsastesse ruumidesse. Vineerist liuguksed? Miks mitte.

Loe edasi »

6 viisi, kuidas vineeriga koridori värskendada

Tavaliselt on koridori pind kodudes väike ning selle planeering tuleks väga hästi läbi mõelda. Sinna võib mahutada lisaks riietele ja jalanõudele ka sporditarbed, vihmavarjud, kotid vms. Oleme välja otsinud lihtsad “Tee ise!” projektid, millega saab igaüks kindlasti ise hakkama. Materjali leiad hõlpsalt meie Vineerimaailma outletist

Loe edasi »

Go Green ehk taimed ja vineer toas

Uueks trendiks, mis hetkel väga järjekindlalt erinevatesse interjööridesse tungib, on troopilised lehemustrid. Neid võib leida kodudes, kohvikutes, klubides ning isegi erinevate poodide interjöörides ilutsedes. Erinevaid mustreid leidub nii tapeetidel, padjakatetel, voodipesul, vaipadel kui ka nõudel. Kui sulle tundub, et selline julge lehe-, linnu- ja loomamuster on sinu jaoks veidi julgevõitu, aga tahaks olla samuti trendikas, siis meil on teile pakkuda head lahendused. Too tuppa hoopis päris elus lilled. Nii saad olla täpselt enda mõõtu trendikas!

Loe edasi »

Vineeriga lastetuba huvitavaks

Lapsed sirguvad ja ka toad tuleb vastavalt eale sisustada. Kes läheb lasteaeda, kes kooli. Kuidas meelitada laps ema-isa kaisust oma voodisse magama? Ikka vahva või huvitava voodiga. Koolitükke on samuti palju toredam teha enda käe järgi ning huvitavaks ehitatud laua taga. Toome välja mõned lihtsad näited, kuidas on võimalik vineeri lastetubades kasutada.

Loe edasi »

Liitu uudiskirjaga