Huvitav leid: Sketchchair (VIDEO)

SketchChair on vabavara tööriist, mis võimaldab lihtsalt kavandada ja ehitada digitaalselt valmistatud mööblit. Lisaks võimalusele disainida endale ise sobilik mööbel, on SketchChair loonud nn raamatukogu, kus on võimalik valida sobilik disain juba kavandatud mööblitükkide seast. Kuivõrd tegemist on kruvivabade lahendustega, siis on vineer ideaalne materjal, millest antud mööblieesemeid valmistada.

SketchChair tarkvara lubab igaühel osaleda toolide disainimise ja ehitamise protsessis. Programmi abil saab lihtsas 2d joonistuskeskkonnas disainida tooli, mille struktuur genereeritakse automaatselt ja mille stabiilsust saab testida. Kasutaja saab enda järgi loodud kohandatava inimfiguuri abil simuleerida toolil istumist ning muuta disain võimalikult mugavaks ja toetavaks.

Tarkvara genereerib automaatselt tooli detailide joonised, mida saab kasutada reaalse SketchChair'i valmistamiseks. Kasutades CNC pinki on seejärel vineeritahvlist võimalik välja lõigata detailid, mida on lihtne kokku panna ka omal käel. 

Mõned näited valmis kavandite seast:

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.