Kliendi kogemus – Ultralam'ist köögimööbli karkass

Suvel tekkis meie ühel kliendil huvitav idee ehitada oma maakodu väliköök vineerpuidust Ultralam. Nii tellis ta Vineerimaailmast mõõtu lõigatuna 42x66 mm profiiliga Ultralam'i latid, riiuliteks vineerplaadid ja ajutiseks tööpinnaks samuti 18mm vineeri. Õnneks jagas ta nüüd oma kogemust ning saatis ka pilte protsessist. Meie teadmata osutus projekt kordades ambitsioonikamaks kui esialgu arvasime – kõik latid said tapitud ning mööblit hoiavad koos (lisaks tappidele) peotäis mööblipolte.

Kliendi kommentaar:

Ultralam osutus selle projekti juures igast küljest õigustatud valikuks. Esialgsed kahtlused töödeldavuse osas kadusid kiiresti. Pigem oli tegu oluliselt homogeensema materjaliga kui sae- või höövelprussid ja prusside vahel pidi valima lähtudes vaid esteetilistest kaalutlustest. Tappe freesides võis allesjäänud kihi paksus olla praktiliselt null ilma, et oleks pidanud kartma kihtide eraldumist ja tapi mõõtude sellest tulenevat ebatäpsust. Suurim eelis sellise projekti juures (kus konstruktsiooni tugevuse varutegur oleks piisav ka saematerjali kasutades) oli valikuvõimalus visuaalsete lahenduste vaatenurgast. Näiteks võib mitme detaili ühendus triiblise lõikeserva tõttu näha välja kui üks tükk ning teisiti tehes (olenevalt tööriistade haridusest ja meistrimehe headusest) kaunilt raamitud tapitöö.

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.