Suured kogused vineeri otse objektile

Pildil Tallinnasse PERH'i objektile jõudnud veoauto koorma jagu vineeri

Lisaks võimalusele osta tavalisest suuremates kogustes vineeri otse meie laost on Vineerimaailm usaldusväärne partner ka mahukamatele projektidele.

Vineerimaailma müügijuhi Rainis Saare sõnul on suur kogus väga suhteline mõiste ning mõne erilist tüüpi vineeri puhul võib selleks pidada ka üht pakki. Suuremaid tellimusi käsitletakse eraldi projektidena ning hind määratakse hinnakirja väliselt. Tarneajaks saame pakkuda maksimaalselt 4-6 nädalat olenevalt tellimuse eripärast.

"Mis puutub aga objektile transportimisse, siis kui klient tellib ikka rekka jagu vineeri, viime me loomulikult materjali Eesti piires otse objektile!" lubab Rainis.

Tellimuste vormistamisel on abiks:

Müügijuht
Rainis Saar
rainis@vineerimaailm.ee

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.