Blogi

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada. Siinkohal tuleks välja ühe variandiga – neid üldse mitte kasutada! Käisime külas ühel meie külalislahkel kliendil Üllaril, kes teab kui hea viimistlusmaterjal vineer on ning liistuvaba lahenduse kasuks otsustas.

Loe edasi »

Soodne III sordi vineer

Pakume Vineerimaailmas soodsalt PQ kvaliteediga vineeri. Tegemist on kõige madalama kvaliteediga vineeriga. Pakkumisel on nii niiskuskindel kui ka veekindel materjal. 

Loe edasi »

Uued pinnamustrid!

Meie tootevalik on suurenenud eritellimusel saadaolevate toodete näol. Kuigi sisu on neil kõigil sama, siis põhilise erinevuse loob just esteetiline välimus.

Loe edasi »

Täismõõdus tahvlid OUTLETIS soodusmüügis!

Kui outletis on põhiliselt väiksemamõõdulised vineeritükid, siis aeg-ajalt lisame sinna ka erinevatest partiidest üksikuid standardmõõdus tahvleid. Hinnad on tavapärasemast soodsamad, kuni -75%.

Loe edasi »

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud. Soojemad ilmad viivad juba sammud terrassile või rõdule hommikukohvi ja linnulaulu nautima. Kui sina oled ka üks neist, kellele meeldib ostmise asemel ise asju valmistada, siis võid sellest artiklist ideid ammutada. Vineer on ju ideaalne materjal, millest koju midagi huvitavat ja omanäolist meisterdada!

Loe edasi »

KASULIK TEADA: Mis on KILO vineer?

KILO vineer on kõige madalama kvaliteediga materjal, millel on lubatud piiramatus koguses defekte. Sellest tulenevalt on tegemist ka kõige odavama materjaliga.

Loe edasi »

Liitu uudiskirjaga