Blogi

Soovin saada kuu kirju

7 viisi, kuidas vineeri aias kasutada

Vineer on mitmekülgne materjal ja sobilik kasutamiseks ka ilmastikukindlust nõudvas keskkonnas nagu aed. Soojad ilmad on ammu viinud juba sammud aeda, et hakata planeerima uut hoaega ja värskendada nii lillepeenraid, kasvuhooneid, kuure kui ka garaaže.

Loe edasi »

Soodushind ristisüüga paneelidele!

Pakume Vineerimaailmas soodushinnaga viimistlemata ristisüüga seina- või laepaneele mõõduga 600x1200mm. Kaldume hetkeks kõrvale oma tavapärastest pikisüüga Wild Tile paneelidest ning pakume midagi tavapäratut.

Loe edasi »

Vineeri ajalugu: Läbimurre vineeritootmise tehnoloogias

Lutherite ettevõtte lugu sai alguse juba 1742. Aastal kui Poolast Breslaust (Wroclaw) Eestisse ümber asunud baltisaksa päritolu Georg Christian Luther rajas Tallinnasse oma kaubandusettevõtte. 

Loe edasi »

Millised viimistlusvahendid peavad vineerist põrandal kõige paremini vastu?

Vineerist põrand? Miks ka mitte! Vineer kui materjal võib seinakattena olla vägagi nägus ja sama ootame ka ilmselt ka põrandalt. Paraku ei ole Eestis vineer põrandakattena veel kuigi laialt levinud, kuid mujal maailmas küll – enamjaolt kasutatakse põranda puhul männivineeri. 

Loe edasi »

Sisustusmessi “Interjöör 2017” emotsioonid

Sellel aastal osalesime juba kolmandat korda aina populaarsust koguval sisustusmessil Interjöör 2017, mis toimus 21-23. aprillil Eesti Näituste messikeskuses. Meie messiboks ei olnud sel aastal küll väga suur, aga ta oli mõnusalt hubane ja jäi seetõttu silma ka paljudele külastajatele.

Loe edasi »

Vineerist tool kui disainiikoon - Gerald Summers’i tool

Gerald Summers oli briti päritolu disainer. Tema 1934 aastal valmistatud tool oli inspireeritud Alvar Aalto samal kümnendil kasutatud tehnikast – painutatud vineer. Kuigi mõlema disaineri prototüübid olid välimuselt üsna sarnased, siis antud tooli puhul ei olnud vaja ei kuumutamist ega ka aurutamist. 

Loe edasi »