Blogi

Kütteperioodiks puitbriketti?

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga.

Loe edasi »

Soodushind hea kvaliteediga vineerile!

Pakume hea hinnaga kõrge kvaliteediga 27mm paksust niiskuskindlat vineeri, mõõtudega 1525x3050mm.

Loe edasi »

Soodushind II sordi paneelidele!

Pakume Vineerimaailmas soodushinnaga punn-soonega viimistlemata II sordi STORM seina- või laepaneele mõõduga 1200x600mm ja 2480x290mm. 

Loe edasi »

Vineerist tool kui disainiikoon – Marcel Breueri lamamistool

Marcel Lajos Breuer oli ungari päritolu 20. sajandi üks tuntuim modernistlik arhitekt ja mööblidisainer. Tema pärusmaaks oli innovatiivsete puidust ja metallist mööbliesemete valmistamine. 1935. aastal kolis disainer Inglismaale ja asus tööle Isokon arhitektuuribüroo Jack Pitchardi käe alla, kes oli ka tollel ajal Venesta turundusjuht Inglismaal ning tundis suurt huvi Alvar Aalto disaini vastu. 

Loe edasi »

6 viisi, kuidas vineeriga koridori värskendada

Tavaliselt on koridori pind kodudes väike ning selle planeering tuleks väga hästi läbi mõelda. Sinna võib mahutada lisaks riietele ja jalanõudele ka sporditarbed, vihmavarjud, kotid vms. Oleme välja otsinud lihtsad “Tee ise!” projektid, millega saab igaüks kindlasti ise hakkama. Materjali leiad hõlpsalt meie Vineerimaailma outletist

Loe edasi »

Go Green ehk taimed ja vineer toas

Uueks trendiks, mis hetkel väga järjekindlalt erinevatesse interjööridesse tungib, on troopilised lehemustrid. Neid võib leida kodudes, kohvikutes, klubides ning isegi erinevate poodide interjöörides ilutsedes. Erinevaid mustreid leidub nii tapeetidel, padjakatetel, voodipesul, vaipadel kui ka nõudel. Kui sulle tundub, et selline julge lehe-, linnu- ja loomamuster on sinu jaoks veidi julgevõitu, aga tahaks olla samuti trendikas, siis meil on teile pakkuda head lahendused. Too tuppa hoopis päris elus lilled. Nii saad olla täpselt enda mõõtu trendikas!

Loe edasi »

Soovin saada kuu kirju