Blogi

Koostööprojekti jätk EKA noortega

Juba teist aastat järjest oleme koostööd teinud EKA sisearhitektuuri osakonnaga. Noortel, esimese aasta tudengitel on põnev eriala aine - Ühendaja/Haakija/Linkija. Kuivõrd oleme enda missiooniks võtnud ka teabekeskuseks olemise vineeri alal, siis pole paremat hetke disaineritele materjali tutvustada kui maast ja madalast.

Loe edasi »

ERIPAKKUMINE: Lakitud seinapaneelid soodushinnaga! (UUS HIND!)

Pakume Vineerimaailmas soodushinnaga lakiga viimistletud lae- või seinapaneele mõõduga 1200x600mm.

Loe edasi »

Kõik polegi vineerist? - muu plaatmaterjal meie laos

Kas lähiajal on plaanis veidi mööblit meisterdada, mõni tööpind valmistada või parandada? Meil on Vineerimaailma lattu tekkinud lisaks vineerile ka veidi erinevat plaatmaterjali. Allpool oleme välja toonud kogu informatsiooni olemasolevatest tahvlitest koos mõõtude, koguste ja hindadega. Tabeli alt leiate kirjeldused erinevate materjalide tähiste ja omaduste kohta.

Loe edasi »

Soodushind ristisüüga paneelidele!

Pakume Vineerimaailmas soodushinnaga viimistlemata ristisüüga lae- või seinapaneele mõõduga 600x1200mm. Kaldume hetkeks kõrvale oma tavapärastest pikisüüga Wild Tile paneelidest ning pakume midagi tavapäratut.

Loe edasi »

Vineerist tool kui disainiikoon - Capelli taburet

Capelli taburet on küll 1999. aastal disainitud toode, aga näeb välja nagu kuuluks 40ndate aastate loomingusse. Väga lihtne taburet koosneb kõigest kahest painutatud vineerist detailist, mis haakuvad omavahel ilma igasuguseid kinnitusvahendeid või tööriistu kasutama. Vaatamata detailide vähesusele peetakse taburetti siiski väga mugavaks tooliks.

Loe edasi »

Meil Vineerimaailmas veel kriisi ei ole

Kuigi ilmad on läinud viimastel päevadel jahedamaks, siis metsandussektoris valitseb endiselt kriis. Sügisene sajune ja soe periood on kestnud oluliselt pikemalt ja riigi Ilmateenistuse andmetel on keskmine sajuhulk olnud 104-158% suurem keskmisest sajunormist.

Loe edasi »

Liitu uudiskirjaga