Blog September 2016

KILO vineer – kõik hinnad -25%

14. oktoobrini on KILO vineeri võimalik osta soodushinnaga -25%.KILO vineer on nn sorteerimata vineer ehk kõige madalama kvaliteediga materjal, mis on sobilik kasutamiseks kohtades, kus esteetiline välimus pole primaarne. Samuti võib esineda lahtiseid spoonikihte, defekte nagu lõhed või puuduv spoon tahvli pinnal. Siinjuures peab mainima, et kvaliteet on kõikuv ja praegu laos olev kaup näeb väga hea välja ning olulisi defekte näiteks tahvlite servades pole näha.

Loe edasi »

KÜSITLUS: Millist männivineerist paneeeli viimistlust eelistad?

Oleme Vineerimaailmas aktiivselt tegelemas tootearendusega ning täna oleks meil vaja sinu abi. Peagi laieneb meie seina- ja laepaneelide tootevalik ning lisandub uus materjal – reljeefse pinnaga harjatud männivineer. Oleme tänulikud kui aitad meil valida välja toonid, mida standardvalikus pakuksime. Seega, anna hääl kõige sümpaatsemale viimistlusele!

Loe edasi »

VIDEOD ja FOTOD: Vineerist "must põrand" puhtaks!

Oleme Vineerimaailmas valmistanud vineerist seina- ja laepaneele viimased paar aastat ning müünud vineeri mustaks põrandaks vähemalt 20 aastat. Uurisime veidi lähemalt vineeri kasutamise kohta põrandakatteks – kui sama materjal pakub silmailu seinas, siis miks mitte ka põrandal? Tuleb välja, et muljal maailmas on see üsna populaarne praktika, kuid enamasti just männivineerist.

Loe edasi »

Kliendi kogemus – Ultralam'ist köögimööbli karkass

Suvel tekkis meie ühel kliendil huvitav idee ehitada oma maakodu väliköök vineerpuidust Ultralam. Nii tellis ta Vineerimaailmast mõõtu lõigatuna 42x66 mm profiiliga Ultralam'i latid, riiuliteks vineerplaadid ja ajutiseks tööpinnaks samuti 18mm vineeri. Õnneks jagas ta nüüd oma kogemust ning saatis ka pilte protsessist. Meie teadmata osutus projekt kordades ambitsioonikamaks kui esialgu arvasime – kõik latid said tapitud ning mööblit hoiavad koos (lisaks tappidele) peotäis mööblipolte.

Loe edasi »

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.