Blog aprill 2018

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud. Soojemad ilmad viivad juba sammud terrassile või rõdule hommikukohvi ja linnulaulu nautima. Kui sina oled ka üks neist, kellele meeldib ostmise asemel ise asju valmistada, siis võid sellest artiklist ideid ammutada. Vineer on ju ideaalne materjal, millest koju midagi huvitavat ja omanäolist meisterdada!

Loe edasi »

KASULIK TEADA: Mis on KILO vineer?

KILO vineer on kõige madalama kvaliteediga materjal, millel on lubatud piiramatus koguses defekte. Sellest tulenevalt on tegemist ka kõige odavama materjaliga.

Loe edasi »

Soodushind eriviimistlusega Breeze ja Storm paneelidele

Pakume Vineerimaailmas viimistletud seina- või laepaneele mõõduga 1200x600mm.

Pakkumisel on nii B/BB kvaliteediga toormaterjalist valmistatud Breeze paneelid kui ka WG/WG kvaliteediga toormaterjalist valmistatud Storm paneelid. Seinapaneelid on lihvitud, helepruuniks toonitud ning seejärel lakitud.

Loe edasi »

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust. Nii naturaalne kui ka veekindel vineer sobivad mõlemad hästi kodusteks ehitustöödeks – olgu selleks kuur, garaaž, kodu või miks mitte ka koerakuut. Lisaks on II sordi vineer hinna poolest soodsam kui I sort.

Loe edasi »

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.