Kingiideed Vineerimaailmast – kiikhobu või praktiline kinkekaart

Miks mitte kinkida jõuludeks pere kõige väiksemale midagi, mis on pärandatav ka järgmistele põlvedele. Kiikhobune on mõeldud lastele alates esimesest eluaastast. Hobune on valmistatud painutatud kasevineerist ja viimistletud lastesõbraliku lakiga. Kiikhobust on võimalik valida kolme erineva mudeli vahel: Classic, Ojars ja Soft head.

Selle nädala reedel 16.detsembril kehtib kõikidele kiikhobustele soodustus -10%! Vaata kiikhobuseid lähemalt SIIN

Kui aga oleks vaja leida kink inimesele, kelle hobiks on puidutöö või mööbli ehitamine, siis pole midagi praktilisemat kui kinkida talle võimalus valida kvaliteetne materjal või kasutada mõnda Vineerimaailma teenust. Kinkekaardid on saadaval meie kontoris kahes erinevas väärtuses : 25 ja 50 eurot.

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.