Plaatmaterjal soodusmüügis

Nii uskumatu kui see ka ei tundu, juhtub mõnikord ka meie majas, et keegi vajab materjali, mis ei ole vineer. Eelkõige tuleb selliseid olukordi ette just toomisosakonnas. Sellega seoses on meil tekkinud lattu 2 toodet, mis vajaksid kasutust.

Kui ehitamist ootab näiteks mõne väikese toa põrand, mis enne lõplikku katet vajaks aluspinda, siis pakume punn-soonega OSB plaate mõõduga 2500 x 625 x 22 mm. Laos on neid plaate hetkel 11 tk hinnaga 12,50 eur/tk + km.

Viimistlusmaterjalidest on meil pakkuda kasespooniga (B/B) kaetud puitlaastplaati mõõduga 2500 x 1250 x 16 mm, mille laojääk on võrdlemisi suur ehk 45 tk.

Kuivõrd toode on meie laos juba kaua aega seisnud ja võib esineda paksuse kõikumisi just materjali ääres, siis kehtib soodustus -45%! Ühe plaadi hinnaks on 48,88 eur/tk +km ( tavahind 89,14 eur+km).

Huvi korral võta ühendust Maarjaga!
Mobiil : +372 512 5375
maarja@vineerimaailm.ee

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.