Aasta kodu 2015 köögipreemia

Pilt: Priit Grepp/Kodukiri

Klientide tagasiside on väga oluline ning positiivne tagasiside tekitab alati motiveeritud töökeskkonna. Erilist rahulolu pakub aga olukord, kus klient mitte ainult pole rahul tehtud tööga, vaid on koostöös valminud lahenduse eest võitnud eripreemia suurel konkursil.

Vineerimaailma tislerite poolt valmistatud köögimööbel võitis Aasta kodu 2015 Arens'i köögipreemia.


Pilt: Priit Grepp/Kodukiri

"Ka tänavusel konkursil oli esindatud hulganisti kauneid ja klassikalises võtmes kujundatud valgeid kööke, millede vahel parimat valida tundus ebaõiglane. Preemia sai asjalik ja nutikas 12 ruutmeetrile projekteeritud hästitoimiv kodu-kontor. Värskelt mõjusid vineeri oskuslik kasutus, näiteks triikimislaualt laenatud kõrgust muutvate jalgadega universaalne lauapind, samuti köitsid pilku omanäolised isetehtud lambid-nagid. Vägagi funktsionaalne ja rahakotisõbralik mõte oli valmislahendusena müüdava miniköögi (minimõõtmetesse surutud külmik, valamu ja pliidiplaat) kasutuselevõtt, " kommenteeris võidutööd Arens Mööbli salongi juhataja Aune Meelind (Kodukiri, 2016, nr 3).

Suur aitäh Karin ja Toomas Karmale, kes oma visiooni meie teostada usaldasid!

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.