Ehitusmessi kogemus

6.- 9. aprillil olime üle mitme aasta taas esindatud ehitusmessil ja peab tõdema, et kogemus oli väga positiivne ning rutiinist väljamurdev. 4 produktiivset päeva möödus kiirelt ning on hea meel, et põhjalik ettevalmistus kandis vilja kogutud kontaktide ja uute klientide näol.

"Mõtlesime oma tegevuskava väga hästi läbi ja see töötas! Nimelt meie põhitegevusala on vineeri müük, kuid sellel konkreetsel messil võtsime fookusesse hoopis vineerpuidu Ultralam ning viimistletud seinapaneelid. Need kaks tootegruppi olid ehitusmessil tähelepanu keskpunktis," kirjeldab Vineerimaailma tegevjuht Kaido Toom fookuse seadmise olulisust. Tõesti oli ka palju ettevõtteid, kes soovisid liiga palju korraga tutvustada ning seetõttu jäid pigem tarbijale segaseks. Erilist tähelepanu tõmbas meie boksis  pooleldi seinapaneelidega katmata jäänud karkassi fragment, mis illustreeris suurepäraselt kui lihtne on paneele paigaldada. Teiseks on küsimus  – kuidas see tehtud on? – alati meie kliente huvitanud. Samuti näitas avatud seinapind Ultralam'i kasutusvõimalusi. 

Lisaks kasevineerist seinapaneelidele tõime messile kaasa ka ühe harjatud männivineerist paneeli, mis oma erksinise tooni tõttu tõmbas palju tähelepanu – paljud külastajad ei uskunud, et tegemist on puiduga. Lubame, et antud paneel ei olnud kõigest ühekordne väljapanek, vaid plaanid on meil männivineeriga veidi suuremad. Sellest räägime loodetavasti juba järgmine kuu.

Üks korduma kippunud teema messilt oli vineeri kasutamine fassaadil. Hetkel oleme seisukohal, et vineer pole sobilik selliseks kasutuseks.  Õigemini pole me leidnud sobivat viimislusvahendit, mis kaitseks vineeri esteetilist välimust. Samas võib kindel olla, et vineer püsib tugeva ja stabiilsena ka välistingimustes. Võtame endale eesmärgiks järgmise aasta messiks teha läbi rida katseid erinevate viimistlusvahenditega, et veenduda või paremal juhul ümber lükata praegune seisukoht.

Kokkuvõttes oli messil osalemine värskendav kogemus ning kindlasti plaanime ka järgmisel aastal kohal olla. " Ehitusmess on väga kasulik ja seda mitmel põhjusel. Esiteks saad näidata oma uusi tooteid ja olla nö pildis. Teiseks kohtud oma koostööpartneritega ning uute ja olemasolevate klientidega. Kolmandaks on see hea võimalus oma meeskonnaga koos midagi ära teha ja uutel inimestel saada messikogemust. Meil on plaan ka järgmisel aastal osaleda ning ka tootearenduse jaoks on juba ülesanded valmis mõeldud," viitab Kaido messilt kogutud kasulikule informatsioonile. 

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.