Emotsioonid sisustusmessilt

Juba teist aastat järjest osalesime sisustusmessil ning eelmise aastaga võrreldes pole ainult meie kasvanud, vaid ka mess ise on populaarsust kogunud. Sisustusmessi projektijuhi Rano Normatova sõnul oli esialgsete andmete põhjal külastajaid 30 000 ringis, mis on 10 000 võrra rohkem kui eelmine aasta. Ka ilus ilm aitas kaasa ning laupäevane järjekord ukse taga oli märkimisväärne.

Sarnaselt ehitusmessile otsustasime fookuse seada piiratud toodetele - seekord siis seina- ja laepaneelidele ning köögimööblile. Viimane oli kindlasti messi keskpunktiks ning põhjamaiselt karge ja modernne disain tõi meie messiboksi palju huvilisi. Kuigi köögimööbli pakkujaid oli ka messil mitmeid, siis usume, et meie eesmärk eristuda õnnestus. " Meie plaan on olnud juba algusest peale teha asju natuke teistmoodi. Me ei aja taga suurt mahtu, vaid pigem kvaliteeti ja just kvaliteeti detailides," kirjeldab Vineerimaailma tegevjuht Kaido Toom loodud strateegiat.

Seina- ja laepaneelide puhul oli rõõm näha, et toode kõnetab igas vanuses ja erineva maitsega inimesi. Eks see ole ka vineerist paneeli üks eelistest, sest oma lihtsa vormiga on toode sobilik nii klassikalise kui ka modernse stiiliga interjööri.

Sarnaselt ehitusmessiga valmistasime sisustusmessile ühe põneva tõmbenumbri, milleks oli Ultralam'ist laud/tasapind. Selle triibuline muster kohe kutsus katsuma.

Sisutusmessi külastajaks oli eraklient, kes tuleb otsima inspireerivaid lahendusi. Sellest tulenevalt ka soovitused kõikidele, kes soovivad oma toodetega messil osaleda:

  • Tuleks valida 1-2 konkreetset toodet, mida reklaamida – liiga kirju pilt võib sootuks kõik varju jätta.
  • Sisustusmessil pigem pakkuda terviklikku lahendust ka boksi kujunduses. Fakt on, et üks väike näidistükk ükskõik millist materjali ei suuda kunagi illustreerida muljet, mis tekib suurel pinnal.
  • Boksi valgustus on viimane detail, mille arvelt kulusid kokku hoida!

Kokkuvõttes oli sisutusmessil osalemine suurepärane kogemus ning eriliselt hea meel on esimestele köögimööbli päringutele vastata.

Põhjalikuma ülevaate messil tutvustatud köögimööbli kohta leiab eritellimusmööbli müügijuhi Margus Pärnamägiga tehtud intervjuust.

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.