Klavis saab 20 aastaseks

6. märtsil tähistame Klavis OÜ 20. juubelit.

"Põhjust, miks tähistame peagi Klavis OÜ 20. sünnipäeva, võib otsida neljast olulisest alustalast. Esiteks perekonna toetus, mis ei seisne täna ainult emotsionaalses toes, vaid perekonnast on välja kasvanud usaldusisikud tööalaselt, kellega vastutust jagada ning ettevõtet arendada. Teiseks töökas kollektiiv, kelleta nii pikka ajalugu poleks olnud ning tulevikku veelgi vähem. Kolmandaks võimekas ning usaldusväärne partner Latvijas Finierise näol ning neljandaks kliendid, kelle kõrged ootused on meid alati motiveerinud ,” kirjeldab Klavis omanik Guido Taliaru, kuidas ettevõte on jõudnud oma 20. aastapäeva tähistamiseni.

Sünnipäeva puhul ootame kliente esmaspäeval 7.märtsil meile Vineerimaailma külla. Külalistele pakume kooki ja kohvi ning huvilistele tutvustame oma tegemisi tootmisosakonnas. 

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.