Kohtumiseni Kinnisvarakonverentsil!

Vineerimaailm on põhjaliku ekspositsiooniga väljas Äripäeva Kinnisvarakonverentsil 18. veebruaril. Näitame ja räägime nendest toodetest, mis on populaarsemad siseviimistlustööde ja renoveerimisprojektide puhul.

Lähemalt on võimalik tutvuda nii miljööväärtuslikku keskkonda kui ka modernsesse interjööri sobivate vineerist aknalaudadega. Tähelepanu all on populaarsust koguvad seina- ja laepaneelid, mille teevad eriliseks nende lihtne paigaldamine ja kordumatu pinnamuster. Lisaks on võimalik tutvuda erinevat tüüpi niiskus- ja veekindlate vineeridega.

Kinnisvarakonverentsil saab meie populaarsemaid tooteid vaadata, katsuda ning anname kaasa kõik vajaliku informatsiooni.

Loe ka lisainfot konverentsi kohta

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.