Köögi- ja garderoobimööbli tellimise tähtajad lühikesed

Septembris ja oktoobris on eritellimusmööbli valmimise tähtajad tavapärasest pea poole võrra lühemad. See on hea võimalus tellida jõuludeks koju uus köök või garderoob.

"Meie äris on tunda teatud sessoonsust, rohkem tööd on suve hakul ja uus eritellimuste kasv tuleb taas aasta lõpus," kommenteerib Vineerimaailma tisler Siim. Tema on see mees, kellega klient eritellimuste arutamiseks maha istub ning kes kliendi soovile vastavalt tellimuse paberile paneb. "Vineerist valmistatud köögimööbel kogub järjest populaarsust ka Eestis. Esiteks on tegemist naturaalse puiduga ja teiseks püsib see mööbel aastakümneid," toob Siim välja vineerist valmistatud eritellimusmööbli eelised.
Eritellimusel valmistatud köögi- ja garderoobimööbli saab Vineerimaailmast hetkel kätte kuu ajaga.

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.