Mustrikataloog teeb valimise lihtsamaks!

Vineerimaailmas on meie poolt valmistatud mööbliesemetele või sisustuselementidele võimalik graveerida erinevaid efektseid musterid. Et inspiratsioonist puudu ei jääks ning mustri valimine lihtsamalt kulgeks, oleme koostanud kataloogi kavanditest, mis on teostatavad vineerile. Igakuiselt lisame valikusse uusi mustreid.

Endiselt on võimalik meie poole pöörduda ka lihtsalt ideega, kavandiga paberil, juba vektorprogrammis konstrueeritud valmis mustriga või töötada välja uus muster koostöös meie spetsialistidega. 

Tehtud tööd

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.