Nordic Breeze ja Nordic Storm – uues vormis seina- ja laepaneelid

Nordic Storm 1200 x 600 mm viimistlemata paneelid (pildil Radis OÜ kummut)

Vineerimaailma populaarsed seina- ja laepaneelid said uue vormi. Ligi pool aastat kestnud arendustöö tulemusena esitleme täna Nordic Breeze ja Nordic Storm vineerist paneele.

Disain on puhtalt looduse looming. Meie osaks jäi tehniline teostus, toonide ja mõõtude valik. Looduslikust materjalist endast on inspireeritud ka paneelide nimetused.

Nordic Breeze seina- ja laepaneelide pind on suvisele tuuleiilile omaselt värske, kerge ja voolav. Paneelid lisavad interjööri puidu naturaalset soojust ja looduse rafineeritud mustrimängu. Iga paneel on kordumatu puidusüü mustriga, mis elavdab seinapindu tagasihoidliku elegantsiga.

Nordic Breeze 1200 x 600 mm 10% valge (pildil Radis OÜ mööbel)

Nordic Breeze 2480 x 290 mm 10% valge

Nordic Storm seina- ja laepaneelide pinnamuster on tormisele tuulele omaselt ettearvamatu, kontrastne ja jõuline. Paneelid lisavad interjööri maalähedast robustsust ja puidule iseloomulikku soojust. Oksakohtadega rikastatud paneelid annavad ruumile vajaliku annuse karakterit, mis loob inspireeriva ja mitmekülgse elukeskkonna.

Nordic Storm 1200 x 600 mm 10% valge (pildil Radis OÜ mööbel)

Paneelid on täna saadaval kahes mõõdus: 1200x600mm ja 2480x290. Mõõdud on valitud puitkarkassi standardse 600mm sammu järgi, kuhu vahele on lihtne soojustust paigaldada. 

Nordic Storm 1200 x 600 mm tumepruun

Punn-soon ühendus on muutnud paneelid ehitajate lemmikuks, sest neid on lihtne ja kiire paigaldada. Näiteks hiljuti toimunud pildistamise käigus paigldasid kaks töömeest 150m2 paneele 5 tunniga.

Tutvu uute seina-ja laepaneelidega detailsemalt SIIN.

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.