Soodushinnaga massiivsed vineertahvlid

Vineertahvlid mõõduga 30x2500x1250mm detsembrikuus soodushinnaga 75,24 eur/tk + km.

Massiivsed 30 mm paksused vineertahvlid on markeeringuga BB/WG.  Seega on BB kvaliteeditähisega küljel kõik puidu iseärasused nagu oksakohad, lõhed või spooni liitekohad parandatud pahtli või korkidega. Teisel WG kvaliteeditähisega küljel on kõik iseärasused jäetud just selliselt nagu loodus seda planeeris.

Tutvu ka lähemalt niiskuskindla vineeri kvaliteeditähistega.

Tänu oma rustikaalsele üldmuljele on vineer kasutatav näiteks lauaplaadina. Kui jõulude eel pole kodus veel piisavalt suurt söögilauda, et kogu perekond ühe laua taha paigutada, siis võib just antud vineer olla praktiline valik. Efektne triibuline lõikeserv, mis 30 mm paksuse vineertahvli puhul eriliselt silma hakkab, teeb sellest ideaalse materjali massiivsete riiulite või trepiastmete valmistamiseks.  

Küsimustega pöörduge meie müügispetsialisti Maarja Ilmoja poole!
maarja@vineerimaailm.ee +372 512 5375

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.