Uus aasta uue mööbliga!

Detsembri jooksul Vineerimaailmast tellitud köögimööbli  viimistlus on 25% soodsam. See võib tellijale tähendada sadu eurosid võitu. Miks aga valida köögimööbli materjaliks just vineer? Seda oskab kõige paremini selgitada ikka töömees ise.

Tisler Siim Taliaru tuli Vineerimaailma tööle 4 aastat tagasi. Siim võtab vastu kliente, kes soovivad endale eritellimusmööblit. Teda võib leida küll pigem saeruumist, kus ta ise mööblile käed külge paneb.Vineerimaailma müügijuhi Rainis Saare sõnul on klientidega suhtlemisel Siimu suurimaks eeliseks tema kogemused. "Ta tunneb läbi ja lõhki tehnoloogiat, kuidas mööblit valmistada- ta on spetsialist."

Miks valida köögimööbli materjaliks vineer?

Vineeri suurimaks eeliseks on Siimu sõnul materjali vastupidavus. "Kunagi saab sellest antiik,"on Siim kindel vineeri väärtuses. Kuna vineer on kokku liimitud mitmest spoonikihist, mis on ühendatud veekindla liimiga, siis laiali vajumist või paisumist spetsialisti sõnul kindlasti ei toimu. Vineer peab suurepäraselt vastu niiskusele ja  vineerist köök näeb ka aastate pärast  välja nagu uus. "Üritage leida 10-aasta vanust saepuruplaadist kööki, millel ei ole ühtegi paisunud kohta - väga raske ülesanne!,"selgitab Siim vineeri eeliseid. Vineerist köögimööblit on Siimu sõnul lihtne värskendada: "Kerge vahelihv ja lihtsalt uus lakk või õli peale."Siim rõhutab, et ka tööpinna valikul on vineer väga hea materjal, sest tagab lamineerimiseks tugevama aluspinna.

Vineerimaailmas tehakse mööblit valdavalt  käsitööna. “Saagimiseks ja augustamiseks on meil abiks masinad, kuid liimimine, monteerimine ja viimistlemine valmib käsitööna. Inimese silm on kõige täpsem ja seetõttu võime öelda, et kõik, mis meie ruumidest väljastatakse, on läbinud mitmekordse kvaliteedikontrolli,” lubab Siim.

Milline on tisleri jaoks ideaalne klient?

"Kliendil võiksid olla kaasas pildid ruumist, kuhu köök peaks minema. Alati on abiks pildid köökidest, mis kliendile eriliselt sümpaatsed tunduvad. Enim organiseeritud klientidel on kaasas ka eskiis," jagab Siim nõuandeid, kuidas lihtsustada tellimise protsessi. Siim rõhutab, et vineeri puhul ei tasu  taotleda kõrgläikega viimistlust või ühtlase tooniga välisilmet, sest  sellisel juhul kaob ka puidu eripära. Tema sõnul on väga vähe kliente, kelle ideid Vineerimaailm ei suudaks teostada ning koostööna on alati võimalik leida lahendus."Kohtumisel seletan kõik detailid lahti ja kuigi suur peitside ja laminaatide valik võib alguses silme eest kirjuks võtta, siis konkreetse idee puudumisel saame erinevad kombinatsioonid läbi mängida,"räägib Siim temale nii omase abivalmidusega.

Kas Siimu kodus on kõik vineerist?

"Käsitöö on mulle alati meeldinud ja seetõttu asusin ka tisleriks õppima, mis muidugi kajastub ka minu kodus," annab Siim vihjeid. "Enamus mööblist on tõesti vineerist ning taaskasutust on leidnud tootmisjäägid, mille kasutamine  on  tihti keerulisem ja aeganõudvam, aga tulemus huvitavam," on Siim mitte ainult vineeri müüja, vaid ka pühendunud tarbija.

Huvi korral võtke ühendust Vineerimaailma tisleri Siim Taliaruga, kes koostab vastavalt teie sooviltud mööblile hinnapakkumise.
Kontakt: siim@vineerimaailm.ee

Rohkem infot eritellimusmööbli kohta leiate SIIT

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.