Vastupidavad vineerist garderoobid

Valmistame kasevineerist nii garderoobide karkasse kui ka kinniseid uste ja sahtlitega süsteeme. Vineer sobib väga hästi sellise tugevust vajava konstruktsiooni ehitamiseks. 

Vineerimaailma tisleri Siim Taliaru sõnul on vineerist garderoobi eeliseks selle vastupidavus ja materjal kannatab suurt raskust, mis garderoobi puhul on alati oluline. Lisaks leiab ta, et vineerist mööbel püsib kauem ilus – värskenduskuur aastate pärast väikese vahelihvi ja uue lakikihi näol on lihtne teostada.

Eraldiseisvate garderoobikappide puhul on eeliseks see, et vineerist mööblit saab korduvalt demonteerida ja uuesti kokku panna ilma, et kruviaugud kaotaksid pidavuse.

Vineerimaailm pakub kolme erinevat ukse tüüpi:

  • sileuksed;
  • raamuksed;
  • graveeringuga sile- või raamuksed.

Kõiki uksi on võimalik tellida nii käepidemetega kui ka lihtsalt sisselõigetega.

Valmistame vineerist ka garderoobide karkasse koos sahtlite, riiulite ja teiste soovitud detailidega, mis sobituksid täpselt määratud nišši. Lisaks valmistame suuremaid liuguksi, mille taha kogu süsteem peita. Kõik detailid teeme vastavalt kliendi poolt soovitud mõõdule ning disainile.

Viimistlusena pakume toonimiseks erinevaid peitse ning püsivama tulemuse saavutamiseks kanname pindadele viimase kihina kaitsva laki. Detaile on võimalik tellida ka viimistlemata kujul.

Huvi korral võtke ühendust meie eritellimusmööbli spetsialisti Pille-Riin Lassiga.

 

Mobiil: +372 512 5375
pille-riin@vineerimaailm.ee

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.