Vineerimaailm saates Kodutunne

Vineerimaailma meeskond läks appi Kodutunde saatele, et pakkuda kahele Eesti perele paremaid elamistingimusi. Vaadake Vineerimaailma tegemisi 03. ja 17.novembril Kanal 2-s.

3. novembril on Kodutunne toimetamas Pandiveres ja 17. novembril Tallinnas."Olen seda saatesarja alati imetlenud ja mul on tõesti hea meel, et saame ka omaltpoolt käed külge panna," kommenteeris ettevõtmist Vineerimaailma üks omanikest Ille Taliaru. Vineer sobib eriti hästi sisekujundusmaterjaliks maakoju ja lastega peredele. "Vineer on oma olemuselt naturaalne puit, mis toob killukese loodust ka meie eluruumidesse," tõi Ille välja põhjused, miks Kodutunde saade sel korral just Vineerimaailma toodangut kasutas.

 

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.