Vineerimaailm sisustusmessil INTERJÖÖR

Vineerimaailm sisustusmessil INTERJÖÖR 2015 24.-26. aprill

Otsustasime sellel aasta osaleda sisustusmessil Interjöör 2015, et tutvustada enda tooteid ka suuremale publikule. Eriliselt pöörame seekord tähelepanu populaarsetele kasevineerist seina- ja laepaneelidele. Samuti tutvustame vineerist aknalaudade ja eritellimusmööbli eeliseid. Nagu messile kohane, siis on ka Vineerimaailmal paar üllatust plaanis. Kindlasti tulge messile, et olla kursis kaasaegsete võimalustega interjööri kujundamisel ning astuge ka meie juurest läbi..

Vineerimaailma boksi leiate C hallis kohal nr 405 (plaanil märgitud kollasega).

Kõikidel meie klientidel on võimalik messile pääseda soodsamalt. Soodusflaieri leiad SIIT

Sisustusmess INTERJÖÖR on traditsiooniline sisustussündmus Eesti Näituste messikeskuses. Ürituse eesmärk on pakkuda võimalikult palju informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks.

 

Messi korralduse ja külalistele suunatud informatsiooniga saab tutvuda SIIN (http://www.sisustusmess.ee/)

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.