Koduleht peab arenema koos ettevõttega

Täna ei saa koduleht olla staatiline keskkond, mis kannab kõigest kontakti jagamise eesmärki. Oleme arvamusel, et koduleht peab pidevalt arenema nagu ka kliendid või meie ise. Seetõttu on meil hea meel teatada, et oleme värskendanud oma kodulehe kujundust. Eelkõige selleks, et kodulehel orienteerumine oleks kasutajasõbralikum ning informatsioon kergesti kättesaadav. Muidugi on meile oluline tagada ka keskkonna kaasaegsus. Vineerimaailma kodulehel on täienenud kvaliteeditähiste kirjeldused ning pildigalerii.

vineerimaailm

Suuremad muudatused oleme läbi viinud eelkõige tootelehtede lihtsamaks ning arusaadavamaks muutmisel. Lisasime kodulehele hulgaliselt lisamaterjali ka erinevate kvaliteeditähiste ning sellekohase pildimaterjaliga. Samuti oleme täiendanud oma ajalugu ning kirja pannud ka viimased värskemad verstapostid.

Üheks olulisemaks uuenduseks on tänaseks suurt populaarsust kogunud Outleti värske kujundus, mis toetab lihtsamat ning kiiremat navigeerimist ning mugavamat toodete valimist.

Head kasutamist!

NB! Kodulehe arenduste aluseks on alati olnud tagasiside klientidelt – kõik kommentaarid on vägagi oodatud!

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.