Köögimööbel – 5 käepidemevaba lahendust

Vineerist köögimööbli eeliseks on selle vastupidavus niiskusele. Lisaks näeb  vineerist köök ka aastate pärast  välja nagu uus ning värskenduskuuri – kerge vahelihv ja uus lakikiht – on lihtne teostada.

Vineeri teeb eriliseks selle efektne lõikeserv, mille eksponeerimise teevad võimalikuks igasugused käepidemevabad lahendused. Samuti ei pea mööbli karkassi alati peitma uste taha, vaid see võib saada üheks disainielemendiks. Oleme teinud valiku erinevatest lahendustest, mis toovad vineeri omapära kõige paremini esile.

1.  Väljalõiked karkassist

Birkwood'i disain paistab silma lahendusega, kus sisselõiked on tehtud mitte köögimööbli ustele, vaid karkassi endasse. Efekti lisavad lamineeritud vineerist uksed.

Disain: BIRKWOOD (Allikas: http://www.birkwoodscotland.com/kitchens.html)

2. Peidetud käepidemed

Viimasel ajal eriti populaarseks osutunud lahendus, mille puhul köögi nn fassaadilt on eemaldatud igasugused käepidemed või väljalõiked.

(Allikas: http://1to1create.biz/woodworking/4076-woodworking-photo.html)

3. Ringikujulised väljalõiked

Lõbusat lisa köögimööblile võivad anda ringikujulised väljalõiked ustel. Clare Cousin Architects on ideaalselt lahendanud ka sahtlite disaini, kus üksteise peal asuvad vineerist paneelid on lõigatud ühest vineeritahvlist, mis lisab köögile vajaliku terviklikkuse. Lisaks raamib mööblit terves ulatuses lamineeritud vineerist tööpind.

 
Disain: Clare Cousin Architects (Allikas: http://clarecousins.com.au )

4. Kandilised väljalõiked

Vaieldamatult kõige populaarsem võte vineerist köögimööbli uksi disainides on kandlised väljalõiked käepidemete asemel.

Disain: Matt Antrobus  (Allikas: http://www.mattantrobus.co.uk/commissions.html)

5. Liuguksed köögimööblil

Miks mitte kasutada traditsiooniliste hingedega uste asemel liuguksi ka köögimööblil. Eriti hästi sobib selline lahendus väikestesse köökidesse, kus ruumi uste avamiseks on vähe.

Disain: Ungt Blod (Allikas: http://www.ungtblod.com/blog/1425328579/3198/monday

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.