Vineeriga abiruumid korda

Kui sinu abiruumi sisenemine on raskendatud eesseisvate kastide ja muude abiruumi vajavate asjadega, siis on sul hea võimalus, meie outletist otsida just sulle vajaminev materjal ja valmistada ise riiulid.

Abiruum enne ja pärast

Hiljuti oli meil võimalus jäädvustada ühe sellise kliendi abiruum ja tema valmistatud lihtsad, kuid üllatavalt praktilised riiulid nii pildis kui kirjas. Kuivõrd abiruumis on kõige olulisem materjali tugevus ning vastupidavus, siis kliendi otsus valida materjaliks vineer oli igati põhjendatud. Riiulid valmistati 18 mm paksusest vineerist.Tööjoonis. Riiulite mõõdud said valitud täpselt abiruumi järgi.

Materjal

Materjal pärineb meie erimõõduliste vineeritükkide laost.
Riiulid: Opal White Riga Form (läbipaistva valkja fenoolkihiga kaetud kasevineer)
Postid: Riga Ply WGE/WG kvaliteeditähisega naturaalne kasevineer

Kahe riiuli maksumus

Materjal:
Postid 16,60€ +KM (12tk)
Riiulid 130€ +KM (20tk)

Valmistamine:
Vajalikud detailid saame Vineerimaailmas kohapeal formaatsael valmis lõigata. Saagimise maksumus oleneb töökogusest. Üle jääb veel servad lihvida, kruviaugud puurida ning riiulid paigaldada.


Vineerist postid, milles olevad augud võimaldavad vastavalt vajadusele riiuleid erinevatele kõrgustele asetada.

Opal White vineerist riiulid

Pildigalerii

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.